Sc Proflex Transilvania Srl angajeaza personal
Utilizator

Websitul AnunturiGratuite.ro este de vanzare, mai multe detalii Click aici.

2500 RON

Cluj-Napoca Cluj Data publicari: 06 Nov 2019

Descriere

Candidatul ideal este o persoana care doreste sa se perfectioneze zilnic, sa acumuleze noi cunostinte, sa rezolve problemele clientilor ori de cate ori este nevoie.

Reprezinta un avantaj:
- cunostinte de baza specifice meseriei de lacatus mecanic;
- studii tehnice, de mecanica/mecanica agricola/ electromecanica/ constructii de masini, etc;

Descrierea jobului
Suntem in cautarea unei persoane responsabile, dinamice si nu in ultimul rand eficiente, pentru functia de lucrator depozit.
Responsabilitati:
-confectionare furtunuri hidraulice
- receptionarea, aranjarea , inventarierea marfii
- pregatirea, ambalarea si livrarea comenzilor primite
- mentinerea ordinii şi a curateniei în depozit

Beneficii:
- Salariu fix.

- Prime in functie de performante.
-Se asigura training.

Descrierea companiei
Societate comerciala cu capital privat 100% specializata in oferirea de servicii si produse specifice domeniului hidraulic, pneumatic si industrial. In gama noastra de produse oferite se numara furtunurile hidraulice, industriale si pneumatice; robineti industriali si pneumatici; accesorii pentru furtunuri hidraulice, pneumatice si industriale.

    Contactează vanzatorul

    Marcheaza ca
    Va rugam sa va logati pt. a reclama acest anunt(doar utilizatorii logati pot reclama anunturi), daca intapinati greutati va rugam sa ne contactati cu detalii exacte: www.anunturigratuite.ro/contact

    spam clasificat gresit duplicat expirat ofensator
    2019 www.AnunturiGratuite.ro

    01:14:55 - 0.07