Angajam agent vanzari
Utilizator

Websitul AnunturiGratuite.ro este de vanzare, mai multe detalii Click aici.

Verifica cu vanzatorul

Bucuresti Bucuresti Data publicari: 13 Feb 2019

Candidatul ideal
- Persoana ambitioasa, serioasa, atenta la detalii, motivata de castig;
- Abilitati de comunicare. Limba engleza nivel minim.
- Cunostiinte operare PC mediu.
- Capacitatea de a acumula cunostinte noi;
- Capacitate de planificare si organizare;
- Orientare catre client si rezultate;
- Experienta in vanzari produse IT constituie un avantaj.
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului
- Promoveaza produsele companiei;
- Creeaza si dezvolta relatii de parteneriat cu clientii;
- Urmareste realizarea obiectivelor
- Mentinerea gradului de neincasare in limitele agreate;
- Cursuri de specialitate.

Descrierea companiei
Compania are ca principal obiect de activitate distributie si service de echipamente IT, Printing, Finisare si Personalizare.

    Contactează vanzatorul

    Marcheaza ca
    Va rugam sa va logati pt. a reclama acest anunt(doar utilizatorii logati pot reclama anunturi), daca intapinati greutati va rugam sa ne contactati cu detalii exacte: www.anunturigratuite.ro/contact

    spam clasificat gresit duplicat expirat ofensator
    2019 www.AnunturiGratuite.ro

    02:30:58 - -0.81